Fotosessioon moonipõllul

8K6A2390.JPG

Kallid lugejad,

paar päeva pärast saate võitu kirjutas meie facebooki postkasti fotograaf Kerli Halliste, kes oli meile terve saate kaasa elanud. Ta oli väga õnnelik, et just nimelt meie saate võitsime ja soovis meie perest ilusaid hetki jäädvustada. Kuna tema kiri oli nii südamlik ja armas ning Mia ju kasvab ka iga päevaga, siis loomulikult olime me nõus. Me suutsime kuidagi uskumatult lihtsalt ühise sobiva aja leida, mis osutus pildistamiseks täpselt ideaalseks päevaks.

8K6A2442

Sama lihtsalt kui Kerliga, saime me endale aja ka meie pere jaoks juba väga tuttava jumestaja Evelini juurde. Usume, et te kõik teate, et juba väike piisk jumestust annab pildile täiesti teise ilme. Aga Evelin suudab mind alati üliilusana tundma panna. Ta on jumestanud mind vist lausa 80% pildistamistest ja ma tunnen end alati tõelise printsessina. Kuna läksime tegema perepilte, siis seekord tegime me väga tagasihoidliku meigi. Umbes 45 minutit ja valmis ma olingi. Saatsin Siimu ka vastu tahtmist Evelini toolile. Ma tean küll, et meestele ei meeldi meik ja see tundub naiste värk rohkem, aga tõsi on ka see, et kui pildil ühel on meik ja teisel ei ole, siis paistab see ülihästi välja. Ja mehed ju võivad ka piltidel siiski ilusad välja näha.  2 minutit ja Siim oli ka valmis. Loomulikult korrigeeriti tal ainult näopõhja, kõikvõimalikud ripsmetušid ja kontuurimised jäävad siiski vähemalt meie peres naiste teemaks.

8K6A2549.JPG

Selle imeilusa paiga valis pildistamiseks välja loomulikult Kerli. Ta oli ülielevil, kuna ilm oli soe ja päikseline, aga samal ajal oli ka parasjagu pilvine. Kohapeale jõudes oli vaatepilt lausa maagiliselt ilus ja ilm pildistamiseks tõepoolest suurepärane. Ei olnud vaja päikesest silmi kissitada ega ka tuule tõttu külmuda. Väljas oli täpselt parasjagu soe, et teha suvistes riietes pilte.

8K6A2254.JPG

Ilmselt me ei suuda Kerlit fotograafina ära kiita. Ta vist suutis kõik meie positiivsed küljed ja pere tugevused piltidel välja tuua. Me tundsime ennast kõik ülivabalt ja ei olnud üldse sellist tunnet, et me peame kaamera ees piinlikult korrektselt poseerima. Ta andis meile terve pildistamise ajal näpunäiteid, kuidas või mida me võiks teha. Siim hindab seda eriti, kuna ta ei suuda endasõnul ise üldse välja mõelda, kuidas kaamera ees olema peaks. Meil ei olnud kordagi sellist tunnet, et me oleksime temaga just 15 minutit tagasi autos kohtunud. Ta oli justkui ammune peretuttav, kelle juhendamisel on lõbus, mõnus ja mugav pildistada.8K6A2332.JPG

Mia Isabela oli terve pildistamise aja super tubli. Kaamera juskui armastaks teda ja tema kaamerat. Ta justkui alati teab kuidas olla ja kuhu vaadata, et tuleks justnimelt need kõige perfektsemad pildid. Uskumatu, et ta on alles 10kuune, aga temaga pildistamine on ülilihtne. Võib-olla jõudis ta kaameratega selle 10 nädala jooksul juba väga ära harjuda ka 😀 Mis on ülikiht… Mia tegi pildistamise ajal oma iseseisvalt seismise rekordi. Mõtlesime, et laseme korra käest lahti, aga lõpptulemus oli see, et saime mõlemad Siimuga fotograafi selja taga talle veel tükk aega nalja pakkuda ja tema tähelepanu äratada. No minutikese seisis ta selle põllu peal kindlasti täitsa ise püsti.

8K6A2325.JPG

Meie pere album sai igaljuhul imeilusate piltide võrra rikkam ja tundub, et meie pere sai endale ühe ülimalt armsa uue tuttava, kes süstib meisse nii palju rõõmu ja tänutunnet. Kui me vaid oskaksime seda kirjeldada, kui siiras ja armas inimene Kerli on.

8K6A2374.JPG

Kui Sina tahad ka sama ilusaid pilte ja unustamatut elamust pildistamisest, siis on Sul see võimalus täiesti olemas. Armas Kerli tegi oma facebooki lehel mängu, mille auhinnaks on just sama maagiline fotosessioon koos temaga. Mine kindlasti ja võta osa “Fotosessioon moonipõllul” loosimisest!  Ja kui Sa juhuslikult ei võida seda, siis meie soovitame igaljuhul koos temaga pildistama minna.

8K6A2457.JPG

PS. Täna käis meil korteri hindaja ja homseks peaks meil ka hindamisakt käes olema. Jälle üks samm oma kodule lähemal.

Suured kallistused,

Jana, Siim ja Mia