Kuidas lapse riided puhtaks saada?

Ma ei tea, kas ma olen pisikese murjami ema, aga Mia riided on alati nii mustad kui vähegi on võimalik need teha. Kõik toidu, sopa, muru plekid justkui liimiksid iseenesest end tema külge. Vahepeal isegi võrdleme teda minu vennapojaga ja naerame, et nad on Miaga rollid täiesti ära vahetanud – Artur on täiesti puhas ning isegi kurvastab kui riided mustaks saavad, aga Mia näeb peaaegu alati välja nagu väike pätu, olles ise alati väga rahul. Muidugi suudab ta juba täiesti märkamatult kikivarvukil upitades kapi pealt salaja šokolaadi kätte saada ja kui emme ja issi lõpuks märkavad, siis näeb ta välja täpselt selline nagu pildil – must ja rahulolev. :D. Kuidas teil on? Kas riided püsivad pigem puhtad või on ka kodusmurjamid?

IMG_6332

Aegajalt suudab ta ka täitsa viisakalt ja puhtalt mängida

Ütleme siis nii, et ma ei ole endas vist veel seda täielikku koduperenaise geeni avastanud ja minu jaoks on kõik sellised plekid tõeline nuhtlus. Ma vaatan ja imestan, et kuidas inimesed Muksulas ja muudes beebigruppides oma asju müüvad, samal ajal kui mina ei julgeks paljusid Mia asju tasuta ka kellelegi pakkuda. Võib-olla on siis lapsed nii korralikud ja vaiksed ning ei määri ennast või on hoopis kodus kõigil superemmed, kes saavad kõikidest plekkidest jagu. Meie peres ei ole nendest kumbagi ja plekid on igapäevane nähtus. 😀 Praeguseks hetkeks olen avastanud, et Vanish  täitsa suudab aidata mul neid plekke neutraliseerida, aga olgem ausad, see on ju täielik keemia. Endalgi näpud pärast kipitavad, kui olen enamik Mia riided sellega läbi hõõrunud, seda enam ei suudaks ma veel keemiat lisada ja seejärel neid riideid Miale selga panna. Aga ilma selleta ma ka ei saa.

IMG_6859

Minu lemmik – magusa apelsini lõhnaline pesupulber

Praeguseks hetkeks olen ma oma keemia probleemile vist lahenduse leidnud. Saate ajal hoidis meile pöialt ja saatis kingitusi imearmas Biovegan Family pere. Kingipakis olid muudele asjadele lisaks ka nende enda põhitoode ehk keemiavaba Eesti pesupulber. Olen praeguseks juba 2 pakki ära kasutanud ja ausalt öeldes mulle tõesti meeldivad nende pesupulbrid. Lõhnad on üsna neutraalised ja meeldivad (olemas on ka lõhnatu pesupulber), see mis jääb Vanishi poolt eemaldamata tuleb ka üsna hästi maha ja mulle meeldib teadmine, et ma pesen kogu meie pesult hiljem plekieemaldamise käigus sisse hõõrutud keemia maha. Tundub, et Mia nahale sobivad ka Biovegan Family looduslikud pesupulbrid väga hästi, kuna nii kui me kusagil mujal ööbime, siis tulevad Miale mingid punased punnid peale – siiani oleme järeldanud, et ju need on tulnud muudest pesuvahenditest. Neil on tootevalikus 4 erinevat pesupulbrit ning hetkel on veel lisaks viies piiratud väljaandega magusa apelsini lõhnaline pesupulber. Mina olen küll siiani nende naturaalsete ja looduslike pesupulbritega ülirahul olnud – ja ma ausalt ei kirjuta seda sellepärast, et ma pean, kuna ma ju ei pea. Ilmselt lisaks heale pesukvaliteedile mulle meeldibki teadmine, et riided, millega mu laps käib, linad mille vahel ta magab ja saunalina, millega ta kuivatab, on pestud millegi nii kahjutu ja tervist hoidvaga. Kui ma ainult enda riideid peseks, siis ma ilmselt isegi ei vaevuks sellele mõtlema.

IMG_1058

Lisaks sellele, et nende tooted on väga head ja mõnusa lõhnaga, meeldib mulle see meie oma Eesti perekond, kes sellise vahva ettevõtmisega tegeleb. Nad ise kirjeldavad end kui tervislike ja keskkonnasõbralike põhimõtetega pereettevõtet, kelle eesmärk on pakkuda inimestele tervist hoidvaid ja naturaalseid tooteid. Oma toodetes kasutavad nad vaid loodusliku päritoluga koostisosi. Aga teate, mis mulle sellest kõigest veel enam nende juures meeldib? See, et nad on seda kõike tehes ikkagi ise nii armsad, siirad ja vahetud. Kogu meie omavaheline vestlus on alati olnud täis armastust, hoolimist ja rõõmu, hoolimata sellest, et me päriselt nendega mitte kunagi kohtunud ei ole. Nii hea on tunda, et eestlastele ka võõrad inimesed niiviisi korda lähevad ja nad tõesti tahavad siiralt ja südamest head.

Seda tõestab ka see, et nad tahavad kellelegi teie seast ära anda terve komplekti oma tooteid ehk 5 erinevat looduslikku, naturaalset ja keskkonnasõbralikku pesupulbrit, mis on kokku lausa 200 pesukorda. Selle endale saamiseks tuleb Sul minna meie Naabrist parema Facebooki lehele, panna like, kui Sa ei ole veel pannud. Siis Biovegan Family Facebooki lehele ja panna ka neile like ning lõpuks kirjutada seda blogipostitust kajastava postituse alla 3 sõpra või sõbrannat, kes hoolivad samamoodi enda ja oma laste tervisest ning kellele kuluks 200 tasuta pesukorda ära.

Biovegan Family

Kui teil on endal ka mingeid imenippe, kuidas pisikeste pahalaste riideid puhtaks saada, siis kindlasti jagage neid minu ja teiste lugejatega siin all kommentaariumis. Usun, et nii mõnigi meist oleks väga väga tänulik.

 

Imelist ja värvilist sügist,

 

Jana