Südamlik pildistamine sügisvärvides

Hei, armsad lugejad!

Olen teid juba mõnda aega kostitanud imeilusate sügispiltidega. Kõik need pildid sündisid tänu mulle praeguseks väga armsaks saanud fotograafile Kerli Hallistele. Kui me käisime temaga neid eelmisi imeilusaid moonipõllu pilte tegemas, siis ta juba mainis, et sügisel võiksime uuesti pildistama minna, kuna Mia on siis juba natukene suurem ja oleks vahva tema kasvamist jäädvustada. Ja tõsi see ju on, praeguses vanuses ta kasvab ja areneb enim. Niiviisi me siis võtsimegi tükk aega hoogu, et ühine aeg leida. Kahjuks läks niiviisi, et Siim sel korral meie piltide peale ei jõudnudki. Ta vahetas oktoobris töökohta – läks Rapla jalgpallikooli turundusjuhiks ja esindusmeeskonna manageriks. Lisaks läbib ta hetkel hoolega jalgpallitreeneri erineva taseme koolitusi ning käib ka ülikoolis ärijuhtimist ja turundust õppimas. Ehk siis võtab ta hetkel igast minutist päevas viimast ja annab endast parima, et meie perel oleks hea elu nii praegu kui ka tulevikus. Niiviisi me siis otsustasimegi Kerliga, et teeme sel korral emme ja tütre pilte. Need on ju ka tegelikult imearmsad ja neid peab ka olema. Lisaks hakkas meie imeilus sügis juba läbi saama ning ilmateade lubas tulevaks nädalaks miinuskraade.

Sügispildid

Mia Isabela

8K6A7441.JPG

Kõik selle postituse imeilusad pildid on teinud armas Kerli

Kui päev paika sai, võtsin kohe ühendust Kadhy Asperiga, kes on viimasel ajal mulle kõige rohkem meiki teinud. Kuna Siimul algas samal päeval juba varakult kool ning Kadhy päev oli ka üsna täis, siis leppisime kokku eriti varajase aja meigiks ja soenguks – kell 7 hommikul. Mina ei ole absoluutselt hommikuinimene ja kell 5.45 ärkamine tundus võimatu. Reaalsus oli aga teine, sain hommikul ilusti üles, võtsin Cirkle K-st sooja Latte ja sõitsin meiki. Kadhy oli juba varahommikul nii rõõmus ja särav. Poolteist tundi pärast kokkusaamist tundsin ma end tõelise printsessina. Sain imeilusa meigi ja soengu. Minu meelest on imeilus meik väga heade piltide eelduseks, kuna see annab Sulle võimaluse end enesekindlana ja säravana tunda ning fotograafil on ka hiljem vähem töötlemist. Sel päeval andis Kadhy mulle võimaluse tõeliselt särada. Siinkohal on vist kohane ära mainida, et nii Kerli kui ka Kadhy on mõlemad inimesed, kes hoidsid meie perele saate ajal pöialt, kirjutasid meile saate ajal, et meist pilte teha / finaaliks meik teha ja on siiani inimesed, kellega ma suurima hea meelega väga tihedalt suhtlen – minu parimad leiud selle saatega. Olen tõeliselt õnnelik, et nad minu ellu tulid.

8K6A7458.JPG

8K6A7499-2.JPG

8K6A7580.JPG

Meik tehtud, sõitsin koju, et Siim kooli lasta ja Miaga mängida. Kui Mia väsima hakkas, otsustasin, et panen ta autosse ja sõidan, et ta saaks rahulikult end enne pildistamist välja puhata. Ta magas nii sügavalt, et mina jooksin poodi ja ostsin väga kiirelt endale pildistamiseks paar uut riideeset. Tagasi jõudes magas ta endiselt ja ausalt öeldes magas veel üle tunni pärast seda. Võtsin vahepeal Kerli peale ja tegime kiirelt Kalamajas ühes imeilusas pargis mõned pildid. Seejärel sõitsime Linnahalli poole. Kerli oli avastanud seal imeilusad kollased lehed, mis ei olnud ainult kõrgel puu otsas, vaid ka madalamate puude küljes. Seal oli kuidagi nii tuulevaikne, päike paitas mõnusasti ja oli ülihea soe, ilmselt viimase paari kuu parim ilm. Mia Isabela ärkas üles ja alustasime pildistamisega. Iga natukese aja tagant istusime igaks juhuks ikka autos soojas, et Mia kindlasti külma ei saaks, kuigi tal olid käed ja keha koguaeg mõnusasti soojad. Mia oli nii lahe ja lasi endast üliilusti pilti teha. Kui ta oli juba täiesti üles ärganud, siis muutus ta muidugi endale omaselt korralikult kaagiks ja eks see väljendus ka piltidel. 😀 Aga sellist Miat ma ju armastangi. Oeh, me saime ikka niii palju ilusaid pilte. Kerli juhendab nii mõnusasti, et kaamera ees on ülilihtne olla. Tal on nii palju ideid ja ta oskab isegi looduses väikesel maalapil nii palju erinevaid nurki, taustasid ja ideid leida, et tundub nagu me oleks paljudes erinevates kohtades pildistanud. Niiviisi on imeilusad pildid ju lausa garanteeritud.

8K6A7628.JPG

8K6A7635

8K6A7659

8K6A7779.JPG

Pärast pildistamist läksime kolmekesi Vapianosse sööma. Valisime selle koha, kuna seal on lastenurk ja Mia sai rahulikult mängida ning meie mõnusasti jutustada. Ta on ikka nii minu inimene, nii sarnane, elurõõmus, siiras, täis headust ja lahkust. (Seda sama võiks ma ka Kadhy kohta öelda.) Oeh, ma olen ikka õnnega koos, et mu elus on nii imelised ja andekad inimesed. Taaskord tõestus, et see saade ei andnud meile ainult päris oma kodu, vaid andis alguse paljudele imelistele suhetele ja sündmustele.

8K6A7807-2

8K6A7827

Palju armastust, siirust ja häid inimesi teie ellu,

Jana