Täiesti pea peale keeratud elu

Hei, armsad!

Ma jõuan viimasel ajal siia häbiväärselt harva. Kirjutamiseks on tuhat teemat, aga kuidagi praeguste elukorralduse muudatuste kõrvalt tundub aja võtmine täiesti võimatu. Tulin just “Naabrist parem” uue hooaja võtteplatsilt ja nähes ning meenutades seda, kuidas seal pidi ööd ja päevad vaeva nägema, siis sain motivatsiooni juurde öösel üks blogipostitus kirjutada. Siin ma siis nüüd olen ja mõtlesin, et jagan teiega, kuidas viimased kaks nädalat on meie pere jaoks olnud täis uuendusi ja kuidas me nendega hakkama oleme saanud.

Kogu selle tralli keskel on Mia trennid ikkagi olulised

Printsess on selles tantsuvärgis nii tubli

Kõik sai alguse loomulikult sellest, et mul tuli kätte aeg tööle minna. Nagu ma ühes postituses juba mainisin, siis pulmad vajavad ju korraldamist. Tegelt on meil praeguseks hetkeks lausa nii hästi, et oleme Siimuga kahe peale pulmade raha juba kokku saanud, aga ei tahtnud riskida sellega, et minu koduseks jäämisega peaksime me selle igapäevastele väljaminekutele märkamatult ära kulutama. Ehk siis tundus turvaline variant, et ka minul oleks edaspidi stabiilne sissetulek. Okei, pulmad jäägu sel korral sinnapaika, kuigi nende korraldamisega oleme vist ka juba ajaliselt jännis, kuna lihtsalt pole jõudnud tegeleda . 🙁  😀 Aga siiski… töö. Kõigepealt pean mainima, et mul on jube harjumatu igal hommikul kell 6 ärgata, meikida, juuksed korda teha, sukad otsida ja ilus kleit selga panna. Minu viimased 1,5 aastat kodus nägid välja sellised: ärkasin 10 ja 11 vahel koos Miaga, panin dressid selga, juuksed kammimata patsi ja meiki nägi ka mu nägu ainult erilistel sündmustel. Siim juba lõpuks isegi kurtis, et kogu naiselikkus on ära kadunud, mille peale ütlen #mommyslife. Ühesõnaga, nüüdseks on minu igas päevas ohtralt naiselikkust. Tellisin ja ostsin endale vist liialdamata üle 20 komplekti uusi tööriideid, kuna tundsin, et tahan oma dressimoest uuesti välja saada ja tõesti kontoris ilus ja viisakas välja näha (PS, enamik kleite jäi 1-3€ vahele, kuna sattusin ühes inglise e-poes mega allahindluste peale). Ühesõnaga kodusest emmest on saanud viks ja viisakas kontori naine, kes peab üle pika aja oma ajusid ragistama. 🙂

Tagasi tööl, aga uues kohas

G4Si töötama asumine oli üks minu elu parimaid otsuseid

Ja ausalt öeldes see ongi selle kõige juures niiii lahe. Ma tunnen üle väga pika aja end täisväärtuslikuna. Loomulikult on lapse kasvatamine asendamatu ja väärtuslik tegevus, ma ei laseks ka teise lapsega isal isapuhkusele jääda, vaid tahan ise seda aega endale… aga praegu, ma saan taas oma erialaseid tarkusi kasutada, kampaaniaid välja mõelda, turunduslikke tekste kirjutada ja õppida uusi programme tundma. Ma tunnen, kuidas ma olen uuesti üle päeva targaks ja arukaks muutunud ning udupeast emme ja nääklev naine, kes mõistis ainult pereelust rääkida, on nüüd unustuste hõlma kadunud. Jessss. Samas kõik see uus infotulv ja režiim on mind ka nii ära väsitanud, et ma olen reaalselt kell 20.00 õhtul surmväsinud ja lähen koos Miaga magama. Loodan, et varsti harjun sellega kõigega ära.

Silmatera lastehoius

Need kõige esimesed lastehoiu sõprused on nii siirad ja armsad

Mia Isabela on see tubli laps, kes on nüüd 3x nädalas meil pikad päevad lasteaias ja 2 päeva on siis issiga kodus. See on taaskord tingitud muidugi sellest, et mina läksin tööle. Mul on vedanud, et mul on mees, kes on suurepärane nii elukaaslase kui ka isana. Minu esimesel töönädalal tegi ta kõik, et ma saaksin muretult sisse elada ja harjuda. Viis Mia lasteaeda, tõi ära, oli vajadusel kodus. Nad on muidugi nüüd meeletult lähedaseks ka muutunud, mida ma emana vaatan siira rõõmuga. Mia lasteaias lõunaunne jäämine oli alates esimesest päevadest ilma igasuguste tõrgeteta. Ta ju juba algusest peale ei tahtnud meiega lõunal ära tulla, vaid koos teistega teisele korrusele magama minna. Nüüd ta siis seda teebki ja magab nagu nott. Oma mõmmi kaisus ja hea olla. Me püüame talle muidugi võimalikult vara järgi minna. Siiani oleme kõige hiljem 16.30 jõudnud. Ei taha teda kohe algul liialt koormata.

Sõbrannad

Emme lähedust on vähemaks jäänud, aga nüüd pakuvad lasteaias sõbrannad seda 🙂

No ja siis me otsustasime samal ajal ka, et aitab, nüüd on Mial aeg oma voodis magama hakata. Nii me siis vedasime Mia suure voodi tema toast meie magamistuppa ja hakkasime teda selle voodiga harjutama, et hiljem nad koos Mia tuppa viia. Kuna Miale oli juba palju muutusi – emmet polnud nii palju, pikad päevad lasteaias ja oma voodisse magama harjutamine, siis me ei raatsinud kohe kuidagi teda veel teise tuppa magama viies tekitada seda tunnet, et ta on nüüd täiesti üksi. Las harjub rahulikult meiega ühes toas. Reaalsus on muidugi see, et tegelt ta ilmselt ikka tunnetab seda emme läheduse vähenemist ja magab öösiti üsna rahutult. Ta tahab loomulikult magada ainult oma voodis, kuna ta saab seal laiutada ja see on ikkagi tema, aga pahatihti peame öösel mina või Siim tema kaissu maanduma. Loodame, et varsti on tal kindlustunne tagasi ja ta saab ilusti terve öö üksi ilusti hakkama.

Pisike kallis

Oeh, me jumaldame teda lihtsalt iga päevaga järjest rohkem

Ja kujutate te ette, meie superissi ja mees Siim peab suutma kõiki neid suuri muutusi justkui vahendada, mulle ja Miale uue olukorraga harjumise pehmemaks teha, aga samal ajal siiski säilitada stabiilsuse oma töös ja koolis. Minu esimesel töönädalal, kus ta märtrina lasi mul keskenduda ja võttis Mia esimeste pikkade lasteaia päevade tralli enda peale, oli tal tegelikult koolis 3 eksamit – saate aru 3 eksamit!!!!. Ma ausalt ei tea, kuidas ta nendeks õppida jõudis. Aga ta ei kurtnud, vaid ütles, et teeb endast kõik oleneva, et minu harjumine oleks rahulik ja mugav. No ja muidugi andsin mina samal ajal veel trenne ka ehk siis ka õhtuti oli ta Miaga kahekesi. Ma usun, et ma ei liialda, kui ma ütlen, et minu kõrval on maailma parim mees. Minu üks ja ainus superman.

Parim mees

Asendamatu tunne on õhtu lõpuks oma isikliku superkangelase kaisus olla

No ja nagu nendest muutustest veel vähe oleks… eelmisel nädalal algas ka “Naabrist parem” uue hooaja filmimine ja ka meil on seal sel hooajal väike oma roll, millest räägin mõnes järgmises postituses. Lühidalt öeldes jäi meie süda sinna saatesse ja saatetiim meie südametesse – niiviisi me avastasimegi märkamatult, et olemegi lasknud ennast uude hooaega sisse rääkida. 🙂 Ei mingit kahetsust. Ainult et sellises elu muutvas ajas jälle uus roll juures. Niiviisi me siin püüamegi perekonnana toimida ja uue olukorraga harjuda. Kui aus olla, siis täitsa oli küll nii, et meil oli vannitoa põrandal suur hunnik musta pesu, kuna lihtsalt ei jõudnud seda enam pesta ning Mia tuba oli üks suur mänguasjade hunnik, kus oleks võinud jalaluud ära murda. Aga õnneks tuli päästev nädalavahetus, mille jooksul saime kodu uuesti korda. Sel nädalal on pidev külaliste käik sundinud meid kodu stabiilselt korras hoidma, mis tähendab, et see nädalavahetus tuleb ilmselt lihtsam. 🙂

Naabrist parem

Meie süda jäi sellesse saatesse ja saatetiim meie südametesse

Aga tõesti, see emme rolli, uue turundaja ameti, trennide andmise ja Naabrist parem projekti ühendamine on üks suur väljakutse, aga tundes meie peret, siis on kõik võimalik. Ainult nüüd on tõesti viimane aeg end kätte võtta ja ka pulmade korraldamine sinna graafikusse mahutada.

Armastus

Püüame ikka leida aja meie ühise kõige tähtsama päeva planeerimiseks

Küll sai pikk postitus, aga loodetavasti jõudsite lõpuni.

Aitäh, et olete siiani meiega!

Jana