Pulmapäev igaveseks mälestustesse

Armsad

See suvi on meeletu. Me tegime vist eelmisel aastal abiellumise otsa lahti – sel aastal saame me külastada lausa 4 pulma. Olen ülipõnevil, kuna mulle meeldib pulmade juures kõik.  Iga detail on nii lahe ja eriline ning annab päevale oma nüansi.

Eelmisel nädalavahetusel käisime Siimu onupoja pulmas ja see oli nii maagiline. Kõik oli korraldatud lihtsalt, aga kogu see lihtsus tegigi pulma minu jaoks niiii eriliseks ja ilusaks. Pruutpaar ise oli ka muidugi fantastiline. Atmosfäär pulmas oli lõbus ja vahetu. Usun, et kõik pulmakülalised tundsid end seal pulmas  imehästi. Juba homme on ees minu venna pulm. See on täiesti teises keskkonnas ja seetõttu ka kindlasti täiesti teistmoodi. Ei jõua juba ära oodata, et seda kõike nautida.

Pilt pärast esimest lõiku

Pilt: Aiki Võtti

Seda atmosfääri, näiliselt unustamatuid hetki, inimeste emotsioone, ilusaid sõnu ja detaile enda pulmast on aga raske unustada. See pulmade trall pani mind ka meie pulma igatsema ja uuesti meie pulmavideot vaatama. Kananahk tuli jälle peale ja pisarad silma. Kõik oli niiii ilus ja meeletult hästi jäädvustatud.

pildid teise lõigu lõpp

Meie imelised pruutneitsid ja isamehed. Pilt: Aiki Võtti

Meie pulmas oli videograafiks Anre Kuldja, kes oli reaalselt sel päeval IMELINE!  Ta oskas tabada olulisi hetki, olla igal pool kus vaja, aga samas jääda täiesti märkamatuks. Tema tehtud videod on niiiii ehedad ja annavad imeliselt edasi minu ja Siimu olemust ja ka seda, kuidas see sel päeval välja paistis.  Selle päeva hommik oli minu jaoks stressirohke. Ta nägi mind esimest korda elus üldse ja ma olin punaseks nutetud näo ja kissis silmadega, aga tegi näo nagu minuga oleks kõik hästi ja pakkus ainult igal viisil abi, ka asjades, mis ei olnud üldse tema töö. Ülim professionaalsus oli minult mitte uurida, mis juhtus, kuna vastasel juhul oleks ma uuesti nutma puhkenud ja kõike läbi elanud. Aga tänu tema abivalmis, rõõmsale ja säravale olekule paranes minu tuju ka kohe kiirelt. Ajal mil Siimu isamehed ennast sättima läksid, oli ta Siimu juures ja aitas tal end muretult  tunda.

Pilt Anre teise lõigu lõppu 2

Anre olulisi hetki jäädvustamas. Foto: Aiki Võtti

Tema videote juures on eriline see, et ta teeb ka pruutpaariga intervjuusid, et saada läbi nende sõnade inimeste kohta rohkem teada ja kätte ehedaid emotsioone. Kui ma vaatan meie pikka videot ja näen, mida Siim minu kohta rääkis, siis tulevad siiani heldimuspisarad. Selliseid asju Siim mulle igapäevaselt niisama ei kipu ütlema – no kes meist kipuks, eks.? Aga videot vaadates saan alati uuesti vaadata, et miks ta siis minuga ikka abielluda tahtis. Oh mind. No ja tõesti – ta ei tabanud mitte ühtegi olulist hetke maha. Enne pulma arutasin temaga läbi, mis need olulised hetked minu jaoks on, sh üllatus Siimule – ja ta suutis kõik imeliselt jäädvustada.

Pilt Anre teise lõigu lõppu

Pruudi valmis sättimine tuli ka kaadrisse püüda. Foto: Aiki Võtti

Sain temalt erinevaid videosid, mida ükski videograaf ilmselt kunagi ei teeks. Nt meie pulmatantsust, Siimule tehtud üllatuslaulust ja ka meeste tantsust, mis oli kõigile üllatus. Kõik niiii erilised ja olulised osad pulmast, mis muidu oleks olnud pulmavideos umbes 10 sekundit, aga mina sain täispikad videod. Aitäh, Anre, selle eest. Ma ei saaks tänulikum ollagi! You are the best!  No ja meie pikk ja lühike video olid ju ka täiuslikud. Muusikavalik, tabatud kaadrid, kaadrite liikumine, emotsioonid – kõik oli peal. Minu ja Siimu vaheline armastus lihtsalt paiskub siiani läbi ekraani minuni… ja ka see, kui õnnelikud olid kõik külalised meie üle. Niiet kui te tahate pulmapäeva igavesti täiuslikult mäletada, siis kindlasti ärge hoidke kokku videograafi pealt. Meie enda omaga oleme rohkem kui rahul ja julgeme Anret eranditult kõigile soovitada. Tal on lihtsalt niiii hea silm, käsi ja hetkede tabamise oskus. You rock, man!

Plt Anre kahe lõigu vahele

Anre käe läbi valmisid ka enamik kaadreid meie pulmadest tehtud TV3 Seitsmeste klipi jaoks. Foto: Aiki Võtti

Ma ei jaksa ära oodata järgmisi kolme pulma, et saada ka nende armastusest osa ja näha nende nägemust täiuslikust pulmast. Igaühe pulm on  nende enda nägu ja kiirgab pruutpaari vahelist armastust ja olemust. Mina igal juhul plaanin kõiki selle suve pulmi nautida ja kahe viimase pulma puhul olla enda sõbrannadele abiks, et nende mureks jääks sel päeval lihtsalt nautida ja ilus olla. Teen oma esimesed katsetused koos nendega üritusi korraldada ja vaatame, mis see tulevik mulle toob 😉

Me ei olegi siiani enda pikka pulmavideot avalikult jaganud. Vaata seda SIIT!  See on tõesti superhästi tehtud 🙂

Soovin, et kõigi eludes oleks palju armastust ja häid inimesi.

Alati südames teiega,
Jana