Kumb siis sünnib… kas poiss või tüdruk?

See on ilmselt iga raseduse uudise juures põhiküsimus nii vanematele endale kui ka kõikidele teistele. Meie teame nüüdseks sellele vastust natuke alla kuu aja. Kui me Siimuga arutasime, kumb kumba ootaks, siis jõudsime järeldusele, et mõlemad oleme nii poisi kui ka tüdruku üle õnnelikud. Mia Isabela ei suutnud ka lõpuni välja ära otsustada, kas ta sooviks väikest venda või õde, korra oli üks ja teinekord teine.

Kui Siim noor oli, siis tema peres ja suguvõsas sündisid kõigil ainult poisid. Ja tema elupõlise jalgpallurina oli mõelnud, et raudselt on tema see „neetud“, kes saab ainult tütreid. Nagu te teate, siis esimese lapsega niiviisi ju läkski. Ma mäletan, et ta rääkis küll Miat oodates, et vahet ei ole kumb laps tuleb, aga kui ultrahelis meile öeldi, et on tüdruk, siis nägin tema näos väikest pettumust, kuna ta ei saagi ju väikest jalgpallurit kasvatada. Kui uksest välja astusime, siis ütles, et nüüd tuleb üks veel teha. Nüüd nende 3 aastaga on nad aga Mia Isabelaga nii kokku kasvanud, et ta ütles juba kunagi ammu, et tema jaoks ei ole enam oluline poega saada, kuna Mia Isabela on talle tõestanud, et tütred võivad ka väga ägedad olla ja nendega koos saab ka kõiki vahvaid asju teha. Niiviisi siis oligi ta seisukohal, et vahet ei ole kumb. Mina ise salamisi arvan, et ta tahaks ikkagi poega ka.

Mina ise olin täiesti kahe vahel. Ma olin alati unistanud tütrest ja Mia Isabela näol on mul üks pisike armas tirts olemas. Niisiis ma mõtlesingi, et Siimu rõõmuks võiks sündida poiss, kellega koos ta saaks spordi- ja jalkaasju arutada. Ja samas kuna kahe lapse vanusevahe tuleb natuke alla 4 aasta, siis tundus mulle, et Mia jaoks oleks lahedam kui sünniks tüdruk, kuna siis on suurem lootus, et neil tekib hoolimata vanusevahest ühiseid huvisid ning on põhjust rohkem koos aega veeta ja mängida. Ehk siis minu jaoks täiesti 50/50 olukord. Peaasi, et beebi sünniks terve ja rõõmsana.

Kui me jaanuari algul arsti juurde läksime, siis palusin, et ta kirjutaks soo ümbrikusse. Tahtsime kolmekesi koos avastamise hetke nautida. Kuidas me soo avastasime ja kes meile sünnib, seda saate vaadata videost:

Kuidas me teada saime, kes sünnib?

Kas teil on/oli laste soo osas eelistusi?

Rõõmu, armastust ja palju kvaliteetaega perega!
Jana