Kes me oleme?

Tsau,

meie oleme Jana, Siim-Sten ja Mia Isabela. Me osalesime ja võitsime  2017. aastal saate “Naabrist parem”, mille käigus me ehitasime endale unistuste kodu. Me oleme 3-liikmeline väga kokkuhoidev ja rõõmsameelne perekond. Hindame üle kõige ausust, siirust, üksteise jaoks olemas olemist ja üheskoos ägeda aja veetmist.

Jana suurimateks kirgedeks on turundus, tantsimine, ürituste korraldamine ning ise ägedate kodu sisustuselementide valmistamine ja kodu sisustamine.  Ta treenib Avis Utilitas Rapla cheerleadereid ja on G4Sis turundusspetsialist. Hetkel püüab ta olla suurepärane ema pisikesele särasilmsele tütrele Mia Isabelale ja samal ajal olla ka täisväärtuslik töötaja kõigil oma kolmel hetkelisel ametil.

Siim-Sten armastab üle kõige jalgpalli. Ta on jalgpallitreener. Varasemalt oli ta profijalgpallur. Jana on teda nakatanud turunduspisikuga ja tänu sellele õpib Siim Mainoris ärijuhtimist ja turundust.

Mia Isabela on meie pisike tütar, kes täidab kõik meie päevad naerukilgete ja uute oskustega.

Selles blogis kajastame me praegu enda elu kõige pöörasemat seiklust: Tallinnast teise Eesti otsa väiksesse kalurikülla kolimist ja päris enda mereäärse maja ehitamist ja sisustamist. Lisaks püüame anda ülevaate, missugune on maaelu ja kuidas see meile mõjub.

Loodame, et teil on meiega lõbus, pakume teile oma elust äratundmisrõõmu ja suudame oma postitustega teile ka kasulikud olla.

Päikest ja rõõmu,

Jana, Siim ja Mia