Kes me oleme?

Tsau,

meie oleme Jana, Siim-Sten ja Mia Isabela. Me osalesime ja võitsime  eelmisel (2017) aastal saate “Naabrist parem”, mille käigus me ehitasime endale unistuste kodu. Me oleme 3-liikmeline väga kokkuhoidev ja rõõmsameelne perekond. Hindame üle kõige ausust, siirust, üksteise jaoks olemas olemist ja üheskoos ägeda aja veetmist.

Jana suurimateks kirgedeks on turundus, tantsimine ja nüüd ka ise ägedate kodu sisustuselementide valmistamine.  Ta treenib Avis Utilitas Rapla cheerleadereid ja on G4Sis turundusspetsialist. Hetkel püüab ta olla suurepärane ema pisikesele särasilmsele tütrele Mia Isabelale ja samal ajal olla ka täisväärtuslik töötaja kõigil oma kolmel hetkelisel ametil.

Siim-Sten armastab üle kõige jalgpalli. Ta on treener ja turundusjuht Raplamaa JK-s ja mängib selle klubi esindusmeeskonnas oma lõbuks. Varasemalt oli ta profijalgpallur. Jana on teda nakatanud turunduspisikuga ja tänu sellele õpib Siim Mainoris ärijuhtimist ja turundust.

Mia Isabela on meie pisike 1aastane tütar, kes täidab kõik meie päevad naerukilgete ja uute oskustega.

Selles blogis kajastame me enda igapäevaelu pärast saadet, püüame teid kursis hoida,  kuidas on elu uues kodus, meie pulmade planeerimisega, Mia Isabela suuremate ja väiksemate saavutustega ning muidugi ka muude meie pere tegemistega.

Loodame, et teil on meiega lõbus, pakume teile oma elust äratundmisrõõmu ja suudame oma postitustega teile ka kasulikud olla.

Päikest ja rõõmu,

Jana, Siim ja Mia