Kes me oleme?

Tsau,

meie oleme Jana, Siim-Sten ja Mia Isabela. Me osalesime ja võitsime  sel (2017) aastal saate “Naabrist parem”, mille käigus me ehitasime endale unistuste kodu. Me oleme 3-liikmeline väga kokkuhoidev ja rõõmsameelne perekond. Hindame üle kõige ausust, siirust, üksteise jaoks olemas olemist ja üheskoos ägeda aja veetmist.

Jana suurimateks kirgedeks on turundus, tantsimine ja nüüd ka ise ägedate kodu sisustuselementide valmistamine.  Ta treenib Avis Utilitas Rapla cheerleadereid ja on Bigbankis digiturunduse guru. Hetkel naudib ta kodus kvaliteetaega pisikese särasilmse tütre Mia Isabelaga.

Siim-Sten armastab üle kõige jalgpalli. Ta on treener jalgpalliklubis Tallinna Kalev ja mängib oma lõbuks JK Raplas. Jana on teda nakatanud turunduspisikuga ja tänu sellele õpib Siim Mainoris ärijuhtimist ja turundust.

Mia Isabela on meie pisike 9-kuune tütar, kes täidab kõik meie päevad naerukilgete ja uute oskustega.

Selles blogis kajastame me enda igapäevaelu pärast saadet, püüame teid kursis hoida, kuidas meil oma võidetud kodu kättesaamine ja sinna kolimine läheb, kuidas on elu uues kodus ning kindlasti jagame teile ka remondi- ja ägedate sisustuselementide valmistamise tarkuseterasid.

Loodame, et teil on meiega lõbus, pakume teile oma elust äratundmisrõõmu ja suudame oma postitustega teile ka kasulikud olla.

Päikest ja rõõmu,

Jana, Siim ja Mia